Birlik Nakliyat

Tıkla Ara: 0533 052 75 06

Evden Eve Nakliyat
Ankara evden eve nakliyat işlemini yaparken daima kaliteli bir hizmet ile yola çıkmayı kendimize bir görev edindik. DEVAMI
Asansörlü Nakliyat
Ankara asansörlü nakliyat ya da Ankara evden eve asansörlü taşımacılık işlemine duyulan gereksinim her geçen gün artmaktadır. DEVAMI
Şehirler Arası Nakliyat
Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile Türkiye’nin bütün şehirlerini birbirine bağlayan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. DEVAMI
Eşya Depolama
Ankara eşya depolama hizmetinde hiç kimse yoktur ki eşyalarını güvenli bir ortama bırakmak istemesin. DEVAMI

Ankara Ofis Taşımacılığı


Ankara Ofis Taşımacılığı 


Ankara ofis taşıma, tüm kamu kurum ve kurumlarının bir yerden başka bir yere eşyalarının güvenle taşındığı kurumsal ofis taşımacılığı işlemidir. Ofisinizin taşımacılığını evden eve nakliyat hizmeti ile gerçekleştiriyoruz. Nakliyat işlemini firma yetkililerimizin gözetiminde gerçekleştirilip ofisinizi kullanmaya hazır hale getiriyoruz. Firmamız ofis taşıma ihtiyacı duyan tüm sağlık kurumları bankalar, ofisler ve fabrikaların nakliyesini gerçekleştirmek üzere ofislerine doğru harekete geçer. Büyük bir organizasyon ile güvenli ekipman heyeti ve teknik kadro elemanlarıyla ofis işi yapmaya başlanır.

Ofis taşımada neden ekspertizin önemi nedir?


Ankara işyeri taşıma
 hizmet kontrolü açısından sigorta ekspertizin belirlenmesi usul ve esasların kapsamlarını niteliklerini düzenlemektir. Sigorta sözleşmesi hükümlerini göz önünde bulundurmak bizim işimizdir.

Ofis taşımada gereken teknik elamanın kullanımı neden önemlidir?


Yaptığımız kaliteli nakliyat işinde elemanlarımız firmamız tarafından seçilmiş nakliyat sektöründe yıllarca çalışıp tecrübe sahibi personellerimizle çalışmalarımızı sizlerle sürdürüyoruz. Sıfır hata teknik hizmet ile daima ilk önlerde olmayı sizler sayesinde başarıyoruz.

Ofis taşımada kullanılan teknik malzemeler ne kadar önemlidir?


Ankara büro taşıma
 yaparken inceleme ve tespit aşamasından sonra paketleme işi yapılır. Yasak evrak sözleşmesi önemli dosya ve belgelerin bulunduğu ofis mekânları önemli yer tutmaktadır. Ofis taşımacılığı, bu nedenle titizlikle yapılması gerekmektedir. Ofis eşyaları firma çalışanları tarafından istifleme, paketleme ve yükleme yapılır. Son marka ambalajlama ile türü ve boyutu hakkında genel bilgi verilir.

Ofis taşımada firma tercihinin önemi nedir?


Ofis taşımada
kaliteli nakliyat hizmetinden memnun kalmanın adresi hizmeti milletin ayağına seren, ofisten ofise koşturan müşterilerin parmakla gösterdiği firma olmanın sırrıdır. Bizlerde sizlerin bizleri seçtiği firma olmanın çabasındayız.

Ofis taşımacılığı sırasında güvenliğin anahtarı olmak kimin işidir?


Ofis taşımacılığı
sırasında güvenlik probleminden %100 emin olmak her müşterimizin ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği bir iştir. Firmamız güvenliği altın anahtar değerinde müşterilerimize taşımanın heyecanını hissettirmektedir.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret13077