Birlik Nakliyat

1 Kurtuluş Evden Eve Nakliyat


Kurtuluş Evden Eve Nakliyat 


Birlik Nakliyat olarak; sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlere her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Kurtuluş evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilere sorunsuz hizmet sunmakta ve memnun kalmalarını amaçlamaktayız. Uzun yıllardır sektör içerisinde olmamız dolayısıyla yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olmamızı sağladı. Bu bilgi ve tecrübelerle yola çıkarak her işin başından sonuna kadar olan süre zarfında takipçisi olmakta ve başarıya ulaşması için tüm kadrolarımız ile görev yapmaktayız. Kurtuluş halkımızın her zaman kaliteli ve güven duyacağı hizmet arayışına cevap verebilmek için gerekli olan alt yapıya sahip bir firmayız. Kurtuluş nakliyat konusunda çözüm ortağınız olmakta ve sizlerin bu konuda yapması gereken tüm aşamaları bizler üstlenerek sizleri zorluklardan kurtarmaktayız.

Kurtuluş Nakliyat Hizmetinin Aşamaları


Kurtuluş bölgesinde ikamet ediyor ve buradan başka bir yere taşınmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bizleri aramanız olmalıdır. Bizleri aradığınızda Kurtuluş nakliyat işleminiz için sizlere ekspertiz personelimizi yönlendirmekteyiz. Bu personelimiz sizlerin uygun olduğu biranda evinize gelerek eşyalarınızın analizini yapacaktır. Ve sizlere uygun bir rapor hazırlayarak bilginize sunacaktır. Sizlerin kabul etmesi üzerine karşılıklı olarak firma sözleşmesi yapılmakta ve her iki tarafında üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi konusunda hukuki bir belgenin oluşturulması sağlanmaktadır. Taşınma tarihinizde nakliye aracımız ve uzman ekibimiz adresinizde olarak eşyalarınızın taşınması için gerekli çalışmayı başlatırlar. Her bir eşya incelikle sökülür, paketlenir ve araca taşınır. Araç içerisinde yerlerine konularak yeni evinize doğru sizlerle birlikte yola çıkılmaktadır. Yeni adresinize gelen görevli çalışanlarımız eşyalarınızın dairenize taşınmasını sağlayacaklardır. Bir yandan da mobilyacı personel mobilya montajı yaparak eşyalarınızın tekrar çalışır bir hal almasını sağlar. Ağır ve büyük eşyaların yer değişimi sırasında sizlerin zorluk yaşayacağı göz önünde bulundurularak her eşyanın konması gerektiği yer hakkında sizlerin bilgisi alınarak işlem yapılmaktadır. Kurtuluş evden eve nakliyat sürecinizin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanması için en ince ayrıntıyı dahi hesap ederek çalışmamızı sürdürmekteyiz. Eşyalarınızın tamamının taşınma işlemi tamamlandıktan sonra ve ev içerisinde yapılması gereken bir işlemin kalmayışı ile birlikte arkadaşlarımız sizlere bilgi verecek ve işin ücretini alarak adresinizden ayrılırlar.

Her iş sektöründe sorunlar meydana gelebilir ve pürüzler oluşabilir. Bu sorunlara gerekli hızda ve yeterlilikte çözüm bulmak riskleri ortadan kaldırır ve müşteri memnuniyetini meydana getirir. Tüm bu konulara vakıf bir firma olarak Kurtuluş nakliyat firmaları içerisinde seçkin ve öncü bir kuruluş olmayı başardık. Bu başarımızı sürdürmeyi ve başarımıza başarı katma yolunda geleceğe uygun adımlarla ilerlemekteyiz.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret11862