Birlik Nakliyat

Tıkla Ara: 0533 052 75 06

Evden Eve Nakliyat
Ankara evden eve nakliyat işlemini yaparken daima kaliteli bir hizmet ile yola çıkmayı kendimize bir görev edindik. DEVAMI
Asansörlü Nakliyat
Ankara asansörlü nakliyat ya da Ankara evden eve asansörlü taşımacılık işlemine duyulan gereksinim her geçen gün artmaktadır. DEVAMI
Şehirler Arası Nakliyat
Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile Türkiye’nin bütün şehirlerini birbirine bağlayan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. DEVAMI
Eşya Depolama
Ankara eşya depolama hizmetinde hiç kimse yoktur ki eşyalarını güvenli bir ortama bırakmak istemesin. DEVAMI

Ankara Şehir İçi Nakliyat


Ankara Şehir İçi Nakliyat


Yılların tecrübesiyle,  Ankara şehir içi nakliyat sektöründe etkinlik gösteren üretici bir firma olarak sizlere hizmet etmekteyiz. Küreselleşen teknoloji dünyasında her zaman geniş müşteri kitlesine ulaşarak hizmet yapmak şirketimizin ilke ve hedefleri arasındadır. Dev firmamızın geniş yelpazesine ait olan araçlarımızla araç takip sistemiyle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kusursuz hizmeti sunmanın memnuniyeti içerisindeyiz. Firmamız ülkemizin her ilçe ve semtlerinde şehir içi nakliyat hizmetinde başarıyı yakalamıştır. Müşterilerimizin güveni ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sizlerin bizlere ulaşıp dileği hizmeti yerine getirmeyi bekliyoruz.

Ankara şehir içi nakliye işlemlerinizde sigorta ve firma sözleşmesi yaparak sizlerin güvenini kazanarak işimize başlıyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemini en başından sonuna dek takip etmekte olup en ufak bir sorun halinde pratik çözümler sunarak sorunu ortadan kaldırıyoruz. Pratik çözümlerimiz, müşteri memnuniyetine önem veren personellerimiz ile Ankara ilimizin tüm ilçe ve semtleriniz taşınmanızı kolay ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz.


Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları


Ankara şehir içi nakliyat fiyatları şu konular göz önünde bulundurularak belirlenir. Evinizde bulunan eşya yoğunluğu, evinizin kat durumu, modüler asansör kullanılıp kullanılmayacağı şehir içi nakliyat ücretlerinizi belirleyen faktörlerdir.


Ankara Şehir İçi Nakliyat Aşamaları Nelerdir?


1)- İlk olarak taşınma tarihinizi ekspertiz personelimizle birlikte kararlaştırmanız gereklidir. Belirlemiş olduğunuz tarih de sabah saat 08:00 de aracımız tam kadromuz adresinizde olacaktır.


2)- Belirtilen zamandan 15 dakika önce adresinizde olan ekibimiz zilinize çalarak müsait olup olmadığınızı kontrol edip onayınız ile birlikte işlerine başlayacaklardır.

3)- Profesyonel kadromuz tarafından evinizde bulunan mobilyalarınızın sökümü ve A dan Z ye paketleme işlemi öncelikle toz ve leke olmaması hedef alınarak streç ambalajı yapılıp ardından havanı naylon sistemi ile ikinci kat ambalajı yapılarak nakliye aracımıza taşınması yapılacak ve araç içerisinde ki yerleri belirlenerek istiflenme işlem yapılmaktadır.

4)- Aracımıza eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi ile çalışan personelimiz eski evinizin son kontrolünü sizinle birlikte yapacak ve onayınızın ardından aracımız ve ekibimiz yeni adresinize doğru yola çıkacaktır. Eşya yükleme işlemi saat 11:00 ile 13:00 saatleri arasında tamamlanmış olur. Eşya yüklenme işlemi paketleme işlemi yapıldığından dolayı indirme işlemine kıyasla daha uzun sürmektedir.

5)- Yeni adresinize gelen ekibimiz araç park etme işlemini ayarladıktan sonra eşyalarınızın yeni dairenize taşınma işlemini aynı şekilde titizlik hat safhada tutularak yapacaklardır. Evinize taşınması devam eden eşyalarınızın montaj ve kurulumu yine aynı şekilde sizlerin belirlediği oda ve yerlerinde mobilyacı personelimiz tarafından kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

6)- Aracımızda bulunan eşyalarınızın tamamının taşınma işlemi yapıldıktan, eşya kurulumları tamamlandıktan ve eşyaların oda içerisindeki düzenleri sizlerin kontrolü ile tamamladıktan sonra ekibimiz son bir defa daha yapılacak işin olup olmadığını kontrol etmenizi isteyecek ve müşteri memnuniyet formunu doldurmanızı isteyecek. Sizlerin onayı ve evrak doldurma işlemlerini tamamlamanız üzerine nakliye aracımızı kontrol etmeniz istenecek sizin araç kontrolünü yapmanızın ardından işin bedelini alarak adresinizden bir müşterimizi daha memnun etmenin mutluluğu ile ayrılacaklardır.

Ve böylece bir Ankara şehir içi nakliyat sürecimizi de kazasız ve kusursuz bir şekilde müşterimizi memnun ederek tamamlamış olmanın mutluluğu ile yeni güne, yeni müşterilere hizmet vermek için hazırlıklarımız yapmaktayız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret13077