Birlik Nakliyat

Tıkla Ara: 0533 052 75 06

Evden Eve Nakliyat
Ankara evden eve nakliyat işlemini yaparken daima kaliteli bir hizmet ile yola çıkmayı kendimize bir görev edindik. DEVAMI
Asansörlü Nakliyat
Ankara asansörlü nakliyat ya da Ankara evden eve asansörlü taşımacılık işlemine duyulan gereksinim her geçen gün artmaktadır. DEVAMI
Şehirler Arası Nakliyat
Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile Türkiye’nin bütün şehirlerini birbirine bağlayan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. DEVAMI
Eşya Depolama
Ankara eşya depolama hizmetinde hiç kimse yoktur ki eşyalarını güvenli bir ortama bırakmak istemesin. DEVAMI

Ankara Şehirler Arası Nakliyat


Ankara Şehirler Arası Nakliyat 


Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ile Türkiye’nin bütün şehirlerini birbirine bağlayan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin gönlünü fetheden bir kuruluştur. Daima son model teknoloji taşıma araçları ve uzman ekipmanlarımızla sizlere hizmet taşıyoruz. Şehirler arası nakliyat şirketimiz tarafından bilgi birikimi alanında uzmanlaşmış yenilikçi ve dinamizmi ön planda tutan kadroya sahiptir. Herkesçe tanınan firmamıza eşyanız için taşımacılık bilgisini verdikten sonra şehirler arası nakliyat işlemini gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz.

Ankara merkezli firmamız şehirler arası taşımacılık hizmeti ile gerek Ankara dan başka bir şehre gerekse başka bir şehirden yine Ankara ilimize taşınmak isteyen müşterilere kusursuz hizmet sunmakta ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir. Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde yenilikçi akla sahip yönetimimiz teknolojiyi yakından takip etmekte olup şehirler arası nakliye için gerekli teknolojik ekipmanları tedarik ederek hizmetinize sunuyorlar.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Nakliye Araçlarının Önemi


Şehirler arası taşımacılıkta
nakliye araçlarının önemi oldukça fazladır. Bir şehirden diğer bir şehre taşınmanızı sağlayacak en büyük görev kamyon ve kamyonetlere düşmektedir. Bu nedenle bu hizmeti sunacak firmanın araç filosunun yeni olması ve araçlarının bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bakımsız bir araç ile çıkılacak yolda yaşanacak sorunlar kaçınılmaz olacaktır. Firma olarak son model araçlara sahip ve araç bakım onarım işlemleriniz düzenli bir şekilde yaparak oluşabilecek kötü durumlara karşı önceden önlemimizi almış bulunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Çalışan Personelin Önemi


Ankara şehirler arası taşımacılık hizmetinde en önemli rol oynayan bir diğer konuda çalışan personeldir. Anlaşmış olduğunuz firma çalışanlarının hem eşya yüklemesi yapılırken hem de eşya indirilmesi yapılırken aynı personel olması gerekir. Aksi takdirde işin işleyiş biçiminde aksaklıkların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Bunu daha detaylı açıklayacak olursak eşyanız yüklenirken Ahmet personel eşyalarınızın söküm işlemini yaptı diyelim ve gideceğiniz yeni bir şehirde eşyalarınızın kurulumunu Mehmet personel yapacak diyelim. Bu şekilde yapılacak hizmet sonucu kesinlikle eşya kurulumunuz tam anlamıyla düzgün bir şekilde yapılmayacak olup buna benzer birçok konuda sorun yaşamanız olası olacaktır. Bu konuda şunu dememiz en doğru söz olur Şehirler arası nakliyat hizmetinde aynı personelin kullanılması çok önemlidir. Firma olarak şehirler arası nakliyat işlemlerinde aynı personel ve çalışanlarla hizmet sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Sigortalı Taşımacılığın Önemi


Ankara şehirler arası nakliyat
hizmeti sağlanırken kesinlikle sigortalı taşımacılık yapılması gerekir. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı ikinci bir güvence altına almış olursunuz. Tabi her firma bu hizmeti vermemektedir. Sizlerin de sigorta yapılacak mı diye sormasına baştan savma ve önemsemeyen cevaplar vermektedirler. Eşyalarınızı önemsemeyen bir kişi yada kuruluşun sizleri de önemsediği söylenemez. Bu olaya şu şekilde bakmanız gerekir. Ülkemizde her yıl binlerce kaza meydana gelmekte olup eşyalarınızın taşınması sırasında bunun sizlerin başına gelmeyeceğini kim kesin olarak söyleyebilir. O nedenle işi sağlam tutup sigortalı taşımacılık ile hizmet almak en doğru karar olacaktır. Hem kafanız bu konuda rahat etmiş olur hem eşyalarınız güven altına alınmış olur. Firma olarak sunmuş olduğumuz tüm şehirler arası nakliyat hizmetinde sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı taşımaktayız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret13077